DEGUSTACE VÍNA

wineclub_slide_1920x800

Neváhejte a rezervujte
si řízenou degustaci!

REZERVOVAT

ŘÍZENÁ DEGUSTACE A VINNÝ DOKTORÁT

Pokud se chcete důvěrně a pod vedením zkušeného someliéra seznámit s našimi víny, vyzkoušejte některou z řízených degustací. Dozvíte se zajímavosti o hostorii Vinařství Nosreti, o obci Zaječí, vinařské tradici a samozřejmě také vše o našich vínech. Zážitek v podobě degustace je skvělým nástrojem nejen pro pobavení, ale také umožní lidem ve skupině lépe se poznat. V naši nabídce jsou tři typy degustací – degustace Classic, degustace Exclusive, prohlídka sklepů a novinka v podobě kurzu Vinný doktorát.

Řízená degustace Classic

Degustace našich mladých vín se zkušeným someliérem. Dozvíte se to podstatné o našich vínech, historii a o našem kraji. V průběhu jedenapůlhodinové prohlídky našich rozsáhlých sklepů ochutnáte 10 druhů našich vín.

Cena: 290 Kč/osoba (od 10 osob) nebo 2 900 Kč za skupinu do 9 osob

Délka: 1,5 hodiny

Možnost zajištění dodatečného občerstvení.

 

Kurz „Vinný doktorát“

Kurz pro milovníky vína zaměřený na senzorické schopnosti v teorii a praxi. Během kurzu se budete učit rozeznávat chutě, vůně a barvy a mimo jiné vína i odborně hodnotit. Součástí kurzu je i prohlídka vinařské technologie a našich vinic. Každý z účastníků obdrží drobné upomínkové předměty.

Cena: 430 Kč/osobu (od 10 osob) nebo 4 300 Kč za skupinu do 9 osob

Cena kurzu včetně řízené degustace Classic: 699 Kč/osobu (od 10 osob) nebo 6 990 Kč za skupinu do 9 osob

Délka: 2 – 3 hodiny

Možnost zajištění dodatečného občerstvení.

Řízená degustace Exclusive

Degustace vítězných a ročníkových vín se zkušeným someliérem. Dozvíte se vše o našich vínech, historii a o našem kraji. V průběhu jedenapůlhodinové prohlídky našich rozsáhlých sklepů ochutnáte 10 našich ročníkových nebo vítězných vín.

Cena: 390 Kč/osoba (od 10 osob) nebo 3 900 Kč za skupinu do 9 osob

Délka: 1,5 hodiny

Možnost zajištění dodatečného občerstvení.

 

Prohlídka historických sklepů

Ochutnávka čtyř vzorků vína spojená s prohlídkou našich historických sklepů. Během prohlídky se seznámíte se základními informacemi o našich vínech a regionu. Tato prohlídka je laděná spíše pro poznání sklepů a základních informací, kdy se nejedná o klasickou degustaci vín – vhodné pro vyplnění pauz akcí, či prohlídku zájemců o sklepní architekturu.

Cena: 190 Kč/osobu (od 10 osob) nebo 1 900 Kč za skupinu do 9 osob

Délka: 45 minut

Možnost zajištění dodatečného občerstvení.