UBYTOVÁNÍ VINAŘSTVÍ NOSRETI

PENZION

Jedná se o ubytování v nově zařízeném penzionu vystavěném přímo nad rozsáhlými sklepy a vinárnou. K dispozici jsou dvojlůžkové a třílůžkové pokoje se samostatným sociálním zařízením, v prvním patře s balkonem a ve druhém patře s klimatizací. K dispozici je dvojpokojový apartmán pro významnější příležitosti. V pokojích je nový nábytek a k dispozici je minikuchyňka.

BUNGALOVY

Nad penzionem na kamenných terasách s bazénem se nacházejí nové dvojpokojové bungalovy s vlastním zázemím, kuchyňkou a krytou terasou s posezením. V každém bungalovu je ložnice, sociální zařízení, v rámci obýváku je kuchyňka, rozkládací postel pro další dvě osoby. Krásný výhled na Pálavské vrchy a jezero dává tomuto ubytování neopakovatelný ráz. Tři bungalovy jsou stojící samostatně a tři umožňují společný pobyt pro větší skupinu, či rodinu. V těchto bungalovech lze propojit ubytování otevřením vnitřních spojovacích dveří, či společnou terasou s posezením.

MORAVSKÁ CHALUPA

Pro ty, co hledají opravdové soukromí, je k dispozici v rámci našeho areálu samostatná Moravská chalupa se vším zázemím. Tak, jak jste to znali u babičky. Krásné bydlení v pěti pokojích až pro 13 osob s velkou kuchyní, dvěma samostatnými koupelnami a vlastním vinným sklípkem. K dispozici je vlastní parkování pro tři vozidla, krb a venkovní posezení. U tohoto ubytování upřednostňujeme delší dobu pobytu.

MINIKEMP

Nenáročným turistům, trampům nebo vášnivým cyklistům s vlastním domem/stanem nabízíme ubytování ve vlastním mini kempu na vápencových terasách areálu Vinařství Nosreti v Zaječí na jižní Moravě s krásným výhledem do rozmanitého okolí nabízející pohled na Hustopeče u Brna, vinařství v nedaleké obci Popice a při dobré noční viditelnosti i záři z města Brna.

Vápencové terasy s travnatým podkladem v areálu Vinařství Nosreti jsou vhodné i pro karavany. Každá z teras má k dispozici elektrickou zásuvku a možnost připojení k vodě.