FIREMNÍ AKCE

Naše vinařství se dlouhodobě zabývá oblastí firemní turistiky, kde se snažíme vytvořit co nejlepší podmínky pro spojení pracovní části se zážitkovou. Máme k dispozici rozmanité prostory pro formální i neformální část Vašeho pobytu a máme připraveny různé typy teambuildingových programů, volnočasových aktivit a samozřejmě také doprovodný program, který zahrnuje poznávání našeho vína.

Moderní školicí prostředí

Moderní školicí prostředí

Ubytování až pro 75 osob

Teambuilding, sport i relax

Víno i moravské speciality

Grilování a cimbálová muzika

Moderní školicí prostředí

Díky tomu, že máme velký areál a k dispozici vnitřní prostory v penzionu a v nově vybudované přístavbě, můžete u nás uspořádat školení, meeting, prezentace, přednášky i výstavy. Stačí si jen vybrat místo v našem vinařství, které Vám bude nejvíce vyhovovat, protože každé má své jedinečné kouzlo a možnosti. Pro účely formální prezentace či školení můžete využít tyto prostory:

Konferenční místnost (kapacita až 50 osob)

Nová školicí místnost s výbornou akustikou, zabudovaným dataprojektorem a soukromím. Místnost je klimatizovaná, situovaná v nové přístavbě s vlastní malou terasou jen pár schůdků od hlavní terasy před vinárnou.

Vinárna (kapacita až 60 osob)

Tradiční moravské prostřední útulné vinárny bývá běžně otevřeno pro hosty našeho penzionu, ale můžeme jej rezervovat pro Vaši firemní akci. Vinárna je srdcem celého vinařství a je propojena s velkým sálem vinného sklepa, obytnou částí penzionu a s kuchyní. Uvnitř vinárny je také zázemí obsluhy s barem a pípou, venku před vinárnou je zastřešená terasa, na které je možné i grilovat či poslouchat muzikanty, kteří mohou svoji hudební produkci realizovat uvnitř i venku.

Velký klenutý sál (kapacita až 100 osob)

Pokud plánujete opravdu velkou firemní akci a chcete dostatek místa například i pro taneční parket, pak Vám doporučujeme náš velký sál ve vinném sklepě, který díky jedinečné architektuře, klenutému stropu a ohni ve velkém krbu utvoří jedinečnou atmosféru pro Vaše školení i after-party. Velký sál je propojen s vinárnou, s degustační místností i s částí, kde máme tanky a sudy s vínem.

Ubytování až pro 95 osob

Pro účastníky firemní turistiky je připravena vlastní ubytovací kapacita 75 míst za jednotnou zvýhodněnou cenu (s možností zajistit v těsné blízkosti našeho vinařství další ubytování). Více informací o ubytování v našem vinařství najdete zde.

Teambuilding, sport i relax

V našem vinařství se určitě nudit nebudete. Když pomineme gastronomické zážitky, jejichž popis najdete níže, můžete u nás zažít spoustu dobrodružství i relaxace.

Degustace a Vinný doktorát

Zážitek v podobě degustace je skvělým nástrojem nejen pro pobavení, ale také umožní lidem ve skupině lépe se poznat. V naší nabídce najdete kromě tří typů degustace také kurz Vinný doktorát zaměřený na senzorické schopnosti v teorii i praxi.

Lukostřelba

Na našich vápencových terasách je dostatek místa i pro lučištnický trénink. Vyzkoušejte si u nás oblíbenou team-buldingovou aktivitu střelbu z luku, která je vhodná pro dámy i pro pány. Luky, šípy i terčovnice Vám půjčíme a vše potřebné vysvětlíme.

Kola a koloběžky

Výlety po okolí na kole či koloběžce patří k velmi žádaným formám firemních aktivit. Rádi Vám kola i koloběžky k objevování krás Zaječí a okolí zapůjčíme a navrhneme vhodné trasy.

Přelivový bazén

V teplých měsících Vám náš bazén určitě přijde vhod. Sluníčko bývá často neúprosné a vodní radovánky i odpočinek u bazénu se sklenkou dobrého vína bude zajisté něco, co Vám pobyt u nás zpříjemní.

Víno, hodování, hudba a tanec

Na Vaši firemní akci Vám samozřejmě zajistíme jídlo i pití dle Vašich představ. Na podzim je u nás k dostání kromě lahvových a sudových vín také burčák naší produkce a v teplých měsících je možné rožnění a grilování na terase vinárny. Nezklameme ani milovníky piva neboť máme ve vinárně i výčep. Svoji akci můžete okořenit také řízenou degustací s našim sommeliérem, který Vás seznámí s našim vínem i vinným sklepením, případně dopřát Vašim hostům skutečně luxusní gurmánský požitek díky naší akci „Snoubení pokrmů s víny“. V případě potřeby Vám rádi zajistíme hudební produkci v moravském stylu a pozvat k nám Cimbálovou muziku či DJ. Možností, jak si vychutnat pobyt v našm vinařství, je opravdu mnoho. Rádi vyhovíme Vašim představám.